Математика Архивный вопрос

Купили 16 кг картоплі і7 кг цибулі , заплатившиза всю покупку 28 грн.70 к. Скільки коштує 1 кг картопли , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 1 грн.86кг?

Нет комментариев

Ответы

Гость

7*1,86=13грн2коп(заплатили за лук7кг )
28,70-13,02=15,68(за 16 кг картошки)
15,68:16=0,98коп(за 1кг картошки)
ответ: 0,98 коп

Нет комментариев

Похожие вопросы